Jul 19
·
min read
·
Czech

Inteligentní back office pro automatizované zpracování dokumentů

Na projektu Inteligentní back office začínáme spolupráci s Fakultou informatiky Masarykovy univerzity a Dactyl Group.

Co je Inteligentní back office

Stále častěji se na nás obracejí klienti s požadavkem na automatizované zpracování firemních dokumentů, především těch finančních (faktur apod.). Jedná se o úkony, na které již současné účetní programy nestačí. To nás přivedlo na myšlenku vyvinout software, který tuto potřebu naplní. Inteligentní back office bude komplexní softwarové řešení s prvky umělé inteligence pro automatizované zpracování finančních dokumentů.

Vlastní vývoj

Technologicky bude nové řešení postaveno na moderních komponentách, které se v tuto chvíli pro zpracování finančních dokumentů v žádném jiném konkurenčním řešení nevyužívají. Naše Inteligentní back office bude obsahovat důležité pokročilé analytické funkce, které dnes používaným systémům chybí. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli přejít k vlastnímu vývoji.

„Cílem projektu je vyvinout moderní software pro automatizaci, validaci a detekci anomálií v celém životním cyklu zpracování finančních dokumentů,“ doplňuje Jiří Pešák, projektový manažer.

Naše Inteligentní back office bude založená na umělé inteligenci, strojovém učení a pokročilém způsobu zpracování a analýze dat.

Navázali jsme spolupráci s Fakultou informatiky Masarykovy univerzity, s nimiž zajistíme samotný vývoj a celou technickou stránku projektu. Společnost Dactyl Group se zaměří na UX a design softwaru. Inteligentní back office je spolufinancována Evropskou unií.

Discover more

Ready to talk to someone?

Absolutely !
close

Book a stress-free call directly with our business or engineering professionals

"Our customer typically experience their first AI success within 3 months working with us"
Johny Darkwah - CEO

Or call us right now
US: +1 (415) 801 0711
EU:
+420 773 741 874
Emails are welcome too
hello@gaussalgo.com