Menu

Gauss Algorithmic zvítězil ve 3. ročníku soutěže Innovation to Company ve Vídni

1. září 2017/

Společnost Gauss Algorithmic se zúčastnila 3. ročníku prestižní soutěže pro startupy Innovation to Company, pořádané Vídeňskou hospodářskou komorou ve spolupráci s Venionaire Capital. Do letošního ročníku soutěže se na straně partnerů zapojilo 6 významných firem podnikajících v různých oblastech.

Každá z partnerských společností nabídla jednu výzvu – jednu soutěž o nejlepší a nejinovativnější řešení v dané oblasti. Tentokrát se jako partnerské firmy zapojili ÖBB, Casinos Austria & Österreichische Lotterien Group, Deloitte Austria, Schlumberger, Weekend Verlag a Raiffeisen Bank International.

RBI, jako největší bankovní skupina v Rakousku se 14 pobočkami ve střední a východní Evropě, hledá partnera pro řešení a správu aktiv s využitím analýzy velkých dat a strojového učení. Inovativní řešení bude zahrnovat B2C a B2B úroveň, stejně jako interní data.

Innovation to company Gauss Algorithmic

Jejich výzvu v kategorii Fintech: Asset Management with focus on Big Data Analytics or Machine Learning jsme v květnu 2017 nadšeně přijali. Během letních měsíců probíhalo odborné posuzování přihlášek a po postupu do užšího výběru jsme se ocitli ve finále, tváří v tvář komisi složené z profesionálů z oblasti fintechu a technologických startupů. Kvalita ostatních prezentovaných projektů z celé Evropy byla velmi vysoká, všem zúčastněným musíme vyjádřit hluboký respekt. O to více nás těší, že jsme v této konkurenci obstáli a zvítězili.

Děkujeme organizátorům i partnerům akce za možnost účasti, a především pak za možnost navázání spolupráce s významnou společností, kterou Raiffeisen Bank International bezesporu je.

[Oficiální tisková zpráva]

Líbí se vám článek? Sdílejte jej.

Přečtěte si dále

Inteligentní back office pro automatizované zpracování dokumentů

Inteligentní back office pro automatizované zpracování dokumentů

21. 4. 2022Čtěte více o Inteligentní back office pro automatizované zpracování dokumentů
Nejčastější chyby při práci s firemními dokumenty

Nejčastější chyby při práci s firemními dokumenty

16. 3. 2022Čtěte více o Nejčastější chyby při práci s firemními dokumenty
Automatizované vyplňování DPPO díky OCR a detektoru entit

Automatizované vyplňování DPPO díky OCR a detektoru entit

17. 2. 2022Čtěte více o Automatizované vyplňování DPPO díky OCR a detektoru entit

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás

Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíte se sběrem cookies?

AnoNe, více informací