Datová analytika pomůže vaše rozhodování zbavit dohadů

Každý dobrý manažer se už někdy rozhodl jen na základě svého instinktu. Na kombinaci svých předchozích zkušeností s know-how a intuicí staví způsob, jakým řídí svou společnost. V minulosti to byl možná dobrý přístup, ale v moderním podnikání vám sofistikovaná analýza dat může často poskytnout mnohem přesnější nástroje pro rozhodování než pouhý instinkt.

Data jsou všude kolem vás, stačí jen hledat

Každá činnost ve vaší společnosti je datovým bodem. Každý prodej, každá interakce se zákazníkem, každý návštěvník vašich webových stránek. Každý den kolem vás vznikají miliony potenciálních datových bodů, které vám mohou pomoci hlouběji porozumět vašemu podnikání. Mohou vám říct, co děláte dobře, co děláte špatně a co můžete očekávat v budoucnu.

Tyto datové body však tvoří jen náhodný šum, dokud nenajdete způsob, jak je shromažďovat a zobrazovat ve správném kontextu. Většina společností začíná s excelovskou tabulkou jako prvním místem, kde začíná organizovat data. Možná vám to pomůže sledovat prodeje, ale pro složitější úkoly, jako jsou třeba finanční analýza či prognostika, to rozhodně nebude stačit.

Představíme vám moderní sběr a analýzu dat

Mnoho lidí nás kontaktujte, protože je zajímá, jak může datová analýza pomoci jejich podnikání. První, co našim klientům nabídneme, je rychlá telefonická konzultace, abychom si mohli promluvit o kontrole stavu jejich dat. Jednoduše potřebujeme vědět, z čeho vycházíte, abychom vám mohli doporučit správnou cestu k integraci moderní datové analytiky do vašeho podnikání. Poté vás celým procesem provedem krok za krokem.

Pokud jste rozhodnutí zahájit novou etapu ve vašem podnikání, můžete si ještě dnes naplánovat zcela bezplatnou konzultaci s jedním z našich AI inženýrů, abyste se dozvěděli více o tom, co je v oblasti AI možné. Můžete také prozkoumat naše webové stránky a dozvědět se více o mnoha rozličných způsobech využití umělé inteligence a analýzy dat.

Chci zjistit více
Gauss Algorithmic

Mezinárodně oceňovaný dodavatel AI služeb

Zarezervujte si bezplatnou konzultaci s našimi odborníky na umělou inteligenci ještě dnes

Kontaktujte nás

Gauss Algorithmic důvěřují více než 30 globálních organizací

Arise Health logoThe Paak logoOE logo2020INC logoEphicient logo
Gauss Algorithmic team photo

Jsme mezinárodní tým profesionálů v oblasti umělé inteligence

9
Let zkušeností
5
Inovačních ocenění
50+
Dodaných projektů
$300M
Hodnota vytvořena pro naše klienty
97%
Návratovost klientů
Brno
San Francisco
Praha

Spojte se s námi

Naplánujte si bezplatný 30 minutový hovor s jedním z našich odborníků ještě dnes